Cennetin Gözyaşları 23.Bölüm

Cennetin Gözyaşları 23.Bölüm izle

Cennetin Gözyaşları 23.Bölüm izle 11 Mart 2018 tarihli atv dizisi tek parça ve full hd olarak Cennetin Gözyaşları Son Bölüm izle meniz için burada.Cennetin Gözyaşları son bölüm dizi yayınlandıktan sonra sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Cennet:

Ana kizin honkurerek aglamasindan icim sisitiiiiiiiiiiiiii

Emoş:

yazıyorum yazıyorum çıkmıyor. ATV nin saçma sapan dizilerinden biri yine. Cinayetten fotolar çıkıyor ortaya hiç kimsede demiyor bunları kim çekti selfie yapacak hali yokya Öldüren. O Cennetti de nerden buldunuz kardeşim. Eli ayağı düzgün diye başrol oynatılıyorsa bende katılayım hemen seçmelere. Bi okuluna gitmesi lazım hanımefendinin rol sıfırrrr.

mira:

Yok artiiiiiiikkkkk... cinsten bir Dizi...TÜRK dizi tarihinde tavan yapti...Ucurumdan ucanlara zaten yutturuluyirdu da kalbine bicak saplananin 2 günde ayaga kalkmasi ÖLÜM makinesine PEEEEESSSS:: dedirtecek cinstendi...Aynennn ...katiliyorum.Aglak Cennetin durmadan zirlamasi, kudurmus Melisanin cazgir gibi veya danalar gibi bagirmasi....Arzunun 1000kez(Ailemden uzak dur) Babaannenin hala susmasi...buyrun iyi seyirler...Tam SABUN KÖPÜGÜ......

Mahir:

Fazla bağırtı, fazla ağlama, dizinin yarısı hayirrrrla geçti. Küçük emrah müziği eksik. Dizi eski tadı yok.

1

Yorumunuz Gönderildi

x

Yorumunuz İletilmiştir.
Teşekkürler.

İsim Gerekli!

E-Posta Adresi Gerekli!

E-Posta Adresiniz Geçersiz!

Yorumunuz Çok Kısa!